Це цікаво знати

НОВА  ШКОЛА-цікавіше за підручник


Керівник шкільного методичного об`єднання вчителів початкових класів Дмитренко І.М. та психолог школи  Соколова А.С.  підготували та провели з колегами семінар «Нейропсихологічний супровід навчання учнів початкової школи», на якому висвітлили питання загальних принципів функціонування мозку людини, особливості навчання і розвитку дітей молодшого шкільного віку з урахуванням домінуючої півкулі.Під час практичного заняття вчителі розглянули та виконали вправи на розвиток міжкульної взаємодії.
«Вушка»
«Дзеркальне малювання»
«Ліхтарики»
«Кільце»
«Вухо – ніс»















Факт...






















Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер»



Конкурс проводиться в трьох вікових групах:
  • БОБРЕНЯ – для учнів 1 –7 класів;
  • БОБРИК – для учнів 8 – 9 класів;
  • БОБЕР – для учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл.
Конкурс проводиться в листопаді одночасно в усіх регіонах України за відповідними завданнями для кожної вікової групи.
9 листопада і в нашій школі пройшов цей конкурс. У ньому взяли участь 57 учнів. Найактивнішими виявилися учні початкової школи - 36 конкурсантів. 



День миру в Україні — свято України

Відзначається щорічно 21 вересня.

 Припадає також на Міжнародний день 


В нашій школі пройшли години спілкування до Дня миру. Учні активно готувалися до проведення заходів. Добирали цікавинки, готували фото матеріали та малюнки з закликами. Під час проведення виховних годин діти виготовили листівки, плакати та голубів. Адже голуб - це символ МИРУ.






Як птахи орієнтуються в польоті?



    Я думаю, багатьом цікаво, як же птахам вдається без карт пролітати тисячі кілометрів і безпомилково потрапляти в призначений пункт. Виявляється, для орієнтації птахи використовують «вбудовані» матір'ю-природою феромагніти, за допомогою яких вони орієнтуються по магнітних полях планети. Крім того голуби, наприклад, здатні запам'ятовувати прикметні особливості на землі, по яких і орієнтуються.

1 коментар: